2010-12-06 The Frames, divadlo Archa, Praha

Termíny akcí, vzpomínky na koncerty, reportáže..
Gigs: tour dates, memories, reports..

Moderátor: Admins

Acrobat
Bodyguard
Kontaktovat uživatele:

Re: 2010-12-06 The Frames, divadlo Archa, Praha

Příspěvek od Acrobat » 14.12.2010, 19:54:23

smazat anakinba?:)
Living is easy with eyes closed

Obrázek

Jana
Hlavní morka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana » 14.12.2010, 20:01:17

anakinb píše:Prosím smazat celý topic Včerejší Archa
Ne. :)

anakinb

Příspěvek od anakinb » 14.12.2010, 20:15:05

příspěvek byl smazán
Naposledy upravil(a) anakinb dne 02.05.2017, 13:03:50, celkem upraveno 1 x.

slavek

Příspěvek od slavek » 14.12.2010, 21:12:54

Anakinbe:takze:pokavad chci neco malo zjitit na strankach kde MI publikuje, pujdu tam, tedy - nevis proc bych mel cekat az to zjistis a poskytnes to dal zrovna Ty?

Jinak - jsi tedy zprostredkovatel, nebo se jen pokousis(mas ji, jako interpretku bezesporu taky rad, ale to ja taky!)na jejich aktivitach(ale hlavne jejim velikym talentu!!)prizivovat? Promin – ale zda se mi to, protoze - jen cekat, az neco (ONA)vyda a pak potom to poskytovat, to preci dela lecjaka zpravodajska stanice(a je jedno, jestli jde o subjekt jednoho chlapika/jako jsi treba Ty/, anebo je to reportaz nejakeho opravdu profesionalniho tymu, ktery se zabyva taky kulturou, ale nejedna se mu pouze o ni jedinou, coz by jej stavělo do trochu jineho svetla, nezli nekoho, kdo je sice jejim fanouskem, ale presto se nestavi do pozice, ktera by mu pouze z toho, ze ji zna, cokoliv poskytovala..

Hm, ja znam spoustu lidi Anakinbe, ale fakt si to, ze s nima pratelim nechavam pro sebe, ale na druhou stranu jsem rad, ze ano(to pro prinos, které to které pratelstvi mne prinasi v tom, ze Oni jsou osobnostmi)..Ale abych si z toho chtel stavet nejakou svoji zivnost, to nikoliv, ale hlavne - nikdy, NIKDY, protoze - tim, ze pouze tyto lidi znam, jeste neznamena, ze si mohu myslet, ze by to nejak povznaselo vic moji uroven..Na ty musim sam pracovat a porad, a bez toho, ze bych se znal, jakkoliv a s kymkoliv..

Chci tim fakticky jen povedet, ze si muzes samozrejme delat co Ty sam uznas za vhodny, ale ja si proste pro info o MI, ale i o komkoliv jinym pujdu vždy svejma cestama..A soustredeni POUZE info ve specializovanym koute(tedy strankach za tim ucelem vytvorenejch)mi prijde trochu mimo misu..Blog ale – to je něco uplne jinyho..Anebo manazerstvi toho nejakyho konkretniho interpreta, protože uz jen domluvou s nim, a spolupraci s nim to taky..

Fan stranky, samozrejme - i tyto, napr. Marty jejich zakladatel a jeho pratele pojali uplne jinac nez zamyslis Ty svoje fan o MI, nebo TSS..Nikoho z jejich pocatku neustale neprosil o nejakou pomoc(jak vyzyvas neustale Ty), jen zacal psat o tom, co jej zaujalo, zalozil si forum a protože tema bylo velmi a velmi nosne, neboť v jeho stredu byl Glen Hansard, uchytilo se, ale nebylo to tim, ze by Marty(jako autor)jakkoliv kalkuloval prave a jen s jeho osobou..A v tom vidim(nezlob se na mne)velky rozdil, neboť v Tvych radkach vidim něco jinyho..Uz jen prejmenovavanim Tvych stranek a dalsima, mnou vnimanyma zahybkama..

Nic ve zlym, opravdu – sam si odpovez – mne samotnyho, jakkoliv bych byl zbehlej v organizaci webovek by nenapadlo podobne delat samotny věci ve smyslu Tvejch - cili stavet pouze na videich(to bylo preci zpocatku Tvy verejny cinnost na netu v tyhle hudebni oblasti)a na vecich postahovanejch kde se da..

Ja sam, jako soukroma osoba si snad mohu do svyho pc postahovat cokoliv, a potom třeba neco z toho odesilat mejlem, nebo přes datovy schranky svejm pratelum..Proti tomu(protoze se to prave kona jen soukrome a nikoliv verejne)nemuze nikdo nic mit..Ale, abych si na to zakladal webovky a provozoval tam toto, na to mam fakt asi prilis citlive bunky..

Proste – posud sam, jestli tim, jak se vuci necemu vymezujes a porad zde často bolestinsky(sorry, ale aspon mi to tak pripada) davas najevo, ze Ti krivdi leckdo, který chodi a prezentuje svoje nazory na tomhle ceskym foru kapely The Frames a sprizneny muziky(ano – i ja mezi ne patrim, a vez ze to nikterak nesouvisi s dylkou myho vyskytovani se tady)a ze Te chceme odsud nejak vyobcovat, nedej se mylit-urcite tomu tak není..

Mas-li prosim, k necemu, co jsem zde vyslovil namitku napis ji, ale neber to, co jsem napsal vejs jako nejakej primej utok na sebe..Mne se to, jak delas svoje věci(a mas na to opravdu svaty pravo, jako kdokoliv jinej!!)proste nepozdavaj, ale hlavne se mi nelibi Tvy reakce na diskuzi tady, toz jen se k tomu vyjadri..

Ps:nelibila se mi nikdy v historii likvidace opozice, jen kvuli tomu, ze vůbec existuje a preferuju liberarni pristup ke vsemu(tedy vyjimky by se nasly, ale pouze k extremismu, aby mi bylo rozumeno)proto si myslim, ze jsi-li trochu nadan aspon spetkou volnosti a pristupu k druhejm, ze se vyjadris konstruktivne a vlastne – nejak, aspon, diky tedy za naslouchani a toleranci, kteryma se ve svým radku pod svejma prispevkama podepisujes..Doufam, ze to myslis oboustranne, a ze se tim, co jsem Ti naprosto otevrene napsal neurazis..

Slavek

ps:omlouvam se, ze reaguji zde, v tyhle skatuli, ale je to autorovi radek, ve kterejch by chtel cast vet zde vymazat, takze to treba i sem patri, kdyz je to jemu urceno..

anakinb

Příspěvek od anakinb » 14.12.2010, 21:44:18

příspěvek byl smazán
Naposledy upravil(a) anakinb dne 02.05.2017, 13:05:40, celkem upraveno 1 x.

ivi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ivi » 15.12.2010, 11:28:51

ivi ma nejake fotky http://www.facebook.com/iviART
casom budu aj na webe ale nema cas.

dovi :)
www.iviART.net

Obrázek

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

anakinb