móda?

Pokec o čemkoliv a bez zábran
..about anything and without scruple

Moderátor: Admins

Odpovědět
w
Morák pražský, věrný
Kontaktovat uživatele:

móda?

Příspěvek od w » 20.11.2007, 18:31:33

Tak já nevím, ale z Glena se nám stává docela módní záležitost nezdá se vám? S Markétou se směje z každého druhého časopisu a v poslední době mne zastavuje hrozně lidí, že prej poslouchají "jednoho hustýho Glena Hansarda" (přesná citace :) no a že by se mi to mohlo líbit... Samozřejmě, že mu to přeju, protože si to zaslouží a ta muzika je opravdu skvělá, ale koncertu pro sto lidí a dvou hodin přídavků už se asi jen tak nedočkám... To spíš nějaké Sazka Areny....:(
Wenn ist das Nunstück
git und Slotermeyer?
Ja! Bayerhund das Oder
die Flipperwaldt gespuhrt!

Petr
Kontaktovat uživatele:

Re: móda?

Příspěvek od Petr » 20.11.2007, 19:37:53

w píše:Tak já nevím, ale z Glena se nám stává docela módní záležitost nezdá se vám? S Markétou se směje z každého druhého časopisu a v poslední době mne zastavuje hrozně lidí, že prej poslouchají "jednoho hustýho Glena Hansarda" (přesná citace :) no a že by se mi to mohlo líbit... Samozřejmě, že mu to přeju, protože si to zaslouží a ta muzika je opravdu skvělá, ale koncertu pro sto lidí a dvou hodin přídavků už se asi jen tak nedočkám... To spíš nějaké Sazka Areny....:(
helle, a vejdou se cely (both) Markvartice do Sazka Areny ?
roffl

ty "voe" (sorry!) uz s tou modou dej pokoy, please
jasne, je to tak a bude hur
pockej az bude na Nove v hlavnich zpravach jako nehda Michael Jackson a Havel bude v zakulisi cekat na audienci:) tlumocit by mohl Skvorecky, co

w
Morák pražský, věrný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od w » 20.11.2007, 21:13:04

Já vim, jen počkej až za tebou někdo přijde a řekne ti ať si poslechneš Glena Hansarda, že je to dobrý jak budeš reagovat... A když se těch lidí sejde víc....
Wenn ist das Nunstück
git und Slotermeyer?
Ja! Bayerhund das Oder
die Flipperwaldt gespuhrt!

Odpovědět